ISIC organizacija

APIE ISIC

I​SIC – tai 1953 m. įsikūrusi, UNESCO pripažinta ir globojama ne pelno siekianti organizacija, vienijanti Lietuvos ir dar 130 šalių akademinę bendruomenę.

 APIE PRODUKTĄ

ISIC – tai tarptautinis mokinio/studento/pedagogo pažymėjimas, įrodantis akademinį statusą bei suteikiantis išskirtines privilegijas, kurių yra apie 150 000 visame pasaulyje.

DIDŽIAUSIA LOJALUMO PROGRAMA AKADEMINEI BENDRUOMENEI

KELIAUK SU ISIC

ISIC padeda studentams pažinti pasaulį ir taip pasijusti tarptautinės ISIC akademinės bendruomenės nariu.

SUŽINOK DAUGIAU

STUDENTŲ TARPTAUTIŠKUMAS

ISIC skatina studentus kurti vieningą akademinę bendruomenę, bendrauti su kitų šalių studentais – tai padaryti padeda ISIC pažymėjimas ir bedradarbiavimas su Erasmus programa.

APIE ISIC PAŽYMĖJIMĄ

ISIC misija:

KURTI GERESNĮ STUDENTO GYVENIMĄ

ĮSIDARBINIMO GALIMYBĖS

ISIC pagalba kiekvienas studentas gali atrasti savo pirmąjį darbą ir pradėti karjeros kelią.

IŠSKIRTINIAI NUOLAIDŲ PASIŪLYMAI

Turėdamas ISIC pažymėjimą, studentas gali naudotis viešojo transporto lengvata bei 150 000 nuolaidų pasiūlymais Lietuvoje ir užsienyje.

ERASMUS PROGRAMA

ISIC prisideda prie Erasmus studentų mobilumo programos ir skatina jaunimą keliauti, pažinti ir tyrinėti.

STUDENTŲ BENDRUOMENĖ

ISIC rengia edukacinius projektus ir patarimus: finansinio raštingumo, įsidarbinimo, mokymosi metodų ir pasiruošimo egzaminams temomis. Taip kuriama motyvuotų ir naujų žinių trokštančių studentų bendruomenė.

ISIC tikslai:

  1. ISIC pažymėjimas kiekviename žingsnyje lydi moksleivį, studentą bei pedagogą bei kuria patogesnį ir geresnį jų gyvenimą. 
  2. ISIC didina tarptautinį supratimą, skatinant akademinės bendruomenės mainų ir kelionių galimybes bei vienija tarptautinę bendruomenę. 
  3. ISIC administruoja didžiausią pasaulyje akademinės bendruomenės lojalumo programą, taip kuriant vertę kiekvienam bendruomenės nariui. 
  4. ISIC prisideda prie vidurinių, profesinių bei aukštųjų mokyklų mokymosi sąlygų gerinimo.  
  5. ISIC bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis (UNESCO, UNWTO, Europos Taryba, Erasmus studentų tinklu ir kt.), siekiant sukurti daugiau galimybių ISIC bendruomenei. 

Nori ir Tu tapti ISIC bendruomenės dalimi?